🔥 NEJC POGAČAR in ŠTAFETA DRŽAVNI PRVAKI 🔥

DP U12 AK Mengeš

Danes je v Slovenski Bistrici potekalo Prvenstvo Slovenije za kategorijo U12. Naši atleti in atletinje so bili fantastični saj smo osvojili kar 7 zlatih medalj 🥇🏃‍♂️🏃‍♀️💨

👉 Nejc Pogačar je na najkrajši razdalji prepričljivo osvojil naslov državnega prvaka 🥇👌💪

👉 Naslov državnih prvakov je osvojila tudi mešana štafeta, ki so jo sestavljali: Katarina Rejc 🥇, Neža Borštnar🥇 , Neli Korošec 🥇, Jakob Brojan 🥇, Leon Hauptman 🥇 in Nejc Pogačar 🥇 👌💪

👉 Neli Korošec je v skoku v daljino z novim osebnin rekordom osvojila odlično 5. mesto. 👌💪

👉 Neža Borštnar je v teku na 200m osvojila odlično 6. mesto. 👌💪

👉 Jakob Brojan je bil v teku na 200m prav tako odličen in z novim osebnim rekordom osvojil 10. mesto. 👌💪

Na koncu tekmovanja veselja in dobre volje vsekakor ni manjkalo. Za nagrado smo si vsi skupaj privoščili tudi zasluženo kosilo 🍕🍔🥗.